ADVOCATORUM | Kancelaria Adwokacka | Zespół - ADVOCATORUM | Zespół Indywidualnych Kancelarii Adwokackich | Warszawa Praga

adwokat, kancelaria, adwokaci, kancelaria adwokacka, warszawa, advocatorum, w warszawie, adwokatura
„Ius est ars boni et aequi. Prawo jest sztuką tego, co dobre i słuszne.”
KANCELARIA ADWOKACKA
Kancelaria Adwokacka Warszawa
kancelaria, adwokat, warszawa, adwokacka, kancelaria adwokat, kancelaria adwokacka, kancelaria warszawa
kancelaria, adwokat, warszawa, kancelaria warszawa, adwokaci, w warszawie
Przejdź do treści

ADVOCATORUM | Kancelaria Adwokacka | Zespół

Zespół składa się z trzech indywidualnych Kancelarii Adwokackich specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa. Zajmujemy się kompleksowo obsługą prawną osób indywidualnych w ramach porad prawnych, uczestnictwa w sprawach cywilnych w obszarze sporów sądowych i postępowania nieprocesowego oraz firm. Zespół świadczy również pomoc w sprawach karnych zarówno na etapie postępowania przygotowawczego, jak również sądowego na poziomie wszelkich instancji. Reprezentujemy naszych klientów na terenie całej Polski prowadząc przy tym szeroko pojętą obsługę prawną dla przedsiębiorców zarówno w ramach stałej współpracy jak również w sytuacjach incydentalnych.
Kancelaria Adwokacka Katarzyna Księżopolska
Adw. Katarzyna Anna Księżopolska

Adwokat Katarzyna Anna Księżopolska jest absolwentką Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. Od 2015 roku jest członkiem Warszawskiej Izby Adwokackiej. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw z zakresu prawa karnego i prawa rodzinnego.

Posiada duże doświadczenie w dziedzinie prowadzenia sporów sądowych przed sądami powszechnym i administracyjnymi działając szybko i skutecznie na rzecz swoich Klientów. Swoje doświadczenie zdobywała w renomowanych kancelariach prawnych oraz w instytucjach wymiaru sprawiedliwości. Świadczy kompleksowe usługi prawne na rzecz osób indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych.

kancelaria, adwokat, warszawa, kancelaria adwokacka, adwokaci, w warszawie
COPYRIGHT © 2020 ADVOCATORUM. ALL RIGHTS RESERVED.
ADVOCATORUM | Zespół Indywidualnych Kancelarii Adwokackich w Warszawie
ul. Terespolska 4 lok. 372, 03-813 Warszawa (Praga)
Wróć do spisu treści